AURAN VIESTIJOUKKUEET 19.8 VIESTEISSÄ

18.8.2018

Sisulisä- ja pm-viestit kisaillaan Raatissa.

AURAN VIESTIJOUKKUEET 19.8.2018  
    
T/P9 8x40m   
    
1. joukkue   
Valtteri RaatikainenFilip KarjalainenTotti HarjuStella Tapalinen
Peppi PuolitaivalMilla AhoInka KoivikkoElsa Erkkilä
    
2. joukkue   
Riko MäntyrantaKasperi MäättäJulia ParkkilaEva Girault
Kiira KortekangasIsla KoivikkoAnni JärnforsAmalie Schroderus
    
T9 4x400m   
1. joukkue   
Stella TapalinenJulia ParkkilaElsa ErkkiläInka Koivikko
    
2.joukkue   
Milla AhoAnni JärnforsIsla KoivikkoAmalie Schroderus
    
P9 4x400m   
Valtteri RaatikainenFilip KarjalainenRiko MäntyrantaTotti Harju
    
T11 4x50m   
Saaga HälinenIsla MehtäläSiiri KukkolaRuut Salmi
    
T11 4x 600m   
Ruut SalmiSofia JoensuuIsla MehtäläLaura Rahko
    
P11 4x50m   
Otso KylmänenOnni SavolainenRoope RaatikainenSebastian Ukura
    
P11 4x600m   
Otso KylmänenRoope RaatikainenSebastian UkuraSisu Tervaoja
    
T13 4x100m   
1. joukkue   
Siiri KylmänenLotta MikkonenSofia MehtäläAino Vuorjoki
    
2.joukkue   
Sofie SchroderusNatalia MartinAlisa OkkonenVenla Siltala
    
T13 4x60m aj.   
Aino VuorjokiSiiri KylmänenSofia MehtäläAlisa Okkonen
    
T13 4x600m   
Sofia MehtäläSofie SchroderusVenla SiltalaSiiri Kylmänen
    
P13 4x100m   
Konsta RutanenKosti ElamaaRonni MäntyrantaSampo Määttä
    
P13 4x60m aj.   
Konsta RutanenKosti ElamaaRonni MäntyrantaOtto Passoja
    
P13 4x600m   
Ronni MäntyrantaKonsta RutanenKosti ElamaaOtto Passoja
    
T15 4x100m   
1.joukkue   
Laura MarkukselaJatta NurmelaInka ElamaaRonja Koskela
    
2.joukkue   
Lilja KeränenNea PalokangasAnna KokkoRiina Ilvesluoto
    
T15 4x80m aj.   
Jatta NurmelaLaura MarkukselaAnna KokkoRonja Koskela
    
T15 4x800m   
Oona HavanaInka ElamaaRiina IlvesluotoRonja Koskela
    
N17 4x100m   
1.joukkue   
Ilona KamunenElla NisulaPihla KinnunenSonja Stång
    
2.joukkue   
Jatta NurmelaVenla RutanenElina MännikköIitu Heikkinen
    
N17 4x100m aj.   
Sonja Stång Ella NisulaVenla RutanenIitu Heikkinen
    
M19 4x100m   
Ville MyllyahoMikke KangaskorteJoonas KarppinenAtte Ylipahkala
    
M19 3x800m   
Mikke KangaskorteRasmus KnuutilaAtte Ylipahkala 
    
N 4x400m   
Olivia KoivuniemiHeidi KokkoLaura MarkukselaIlona Kamunen